Knihovna SPVK

Co je to knihovna SPVK?

Obrázek osmi starých zaprášených encyklopedií v knihovní polici

Webová knihovna SPVK je projekt internetové knihovny pro nevidomé čtenáře, který jsme spustili v roce 2012 s cílem nabídnout nevidomým a zrakově postiženým čtenářům snadno dostupný zdroj kvalitní literatury a zábavy. Zajímá vás naše knihovna více? Určitě si poslechněte krátký sedmiminutový úvod do knihovny (v mp3).

A co knihovna vlastně nabízí?

  • V knihovně na vás čeká 6 106 knih a dokumentů
  • Z knihovny již bylo staženo 68 429 souborů
  • Knihovnu v tuto chvíli pravidelně používá 292 nevidomých a slabozrakých čtenářů

 

Zní to dobře a chci se zaregistrovat! Jak na to?

Především je nutné vědět, že všechny knihy v knihovně jsou určeny výhradně pro zrakově postižené a nevidomé čtenáře – držitele průkazu ZTP, ZTP/P. Na požádání je nutno zaslat sken této legitimace.

Registrace je tak možná pouze pro nevidomé, nebo zrakově postižené zájemce a musí projít schvalovacím procesem. Žádost o registraci odešlete ze stránky registrace.

Zde vyplníte postupně: jméno – příjmení – celou adresu (včetně města) – stupeň zrakového postižení – e – mailovou adresu – datum narození (den, měsíc, rok – například 29. 2. 1900) – Přihlašovací jméno (to je jméno, kterým se budete přihlašovat do knihovny) – heslo (toto vyplníte dvakrát pro kontrolu) – potom následuje zaškrtávací políčko, kde se zavazujete, že stažené knihy budete využívat pro vlastní potřebu a že je nebudete poskytovat třetím stranám (čestné prohlášení) – následuje tlačítko „Registrovat se“. Počkáte na e – mail z knihovny – ověření funkční e – mailové adresy, ve kterém aktivujete příslušný odkaz. Teď již počkáte na dokončení Vaší registrace, která Vám přijde rovněž e – mailem.http://www.signiumtyler.com
天然石 インカローズ アルゼンチン産 スライス〔 天然石 パワーストーン アクセサリー 〕
*スワロフスキー 馬 ホース 995744 Swarovski Chinese Zodiac □
【全品ポイント10倍(要エントリ)】 ヴェルサーチ VERSACE キャラクタークロノ M8Cメンズ腕時計 ステンレスPVD加工【中古】A品
【1000円OFFクーポン!8月31日23時59分まで!】セイコー プロスペックス SEIKO PROSPEX ダイバースキューバ LOWERCASE プロデュース 2017 限定モデル ソーラー 腕
ヒマラヤ水晶ルチル入/天然石パワーストーンブレスレット/10mm/1点もの
アルミス アルミブリッジ 2本セット ABS-240-40-1.2 (8尺/40cm/幅1.2トン) [アルミ製 道板 ラダーレール][r20][s9-910]
2017春夏新作 ルシアン ペラフィネ(lucien pellat-finet) メンズ クルーネック スカル 半袖Tシャツ EVH1908 LUST 【楽ギフ_包装】【smtb-TK】 71S
[楽譜] バス・トロンボーンのためのバラード《輸入吹奏楽譜》【DM便送料無料】(Ballad for Bass Trombone)《輸入楽譜》
95幅 ベビーベッド から デスクとしても使える多機能家具<RUNRUN> るんるん【檜】【日本製】【産地直送価格】

„Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.”
Jan Werich