Podpora projektu

Zaujala Vás naše mise a její, v dnešní době troufalý, plán? Chcete jej podpořit, nebo se jen dozvědět více informací? Například, jak se knihy skenují s pomocí hlasového výstupu? Pokud ano, všechny otázky Vám rádi zodpovíme.

Nebo jste nakladatelství, které by mělo rovněž zájem s námi spolupracovat na dalším rozvíjení knihovny?

Podnikáte? Víte, že si výši daru až do výše 10% můžete odepsat z vašeho daňového základu?

V případě zájmu nebo možnosti jakkoliv pomoci nás určitě kontaktujte a to:

Všem, kteří by nás mohli finančně podpořit či nám měli chuť pomoci při realizaci této digitální knihovny předem srdečně děkujeme.

Číslo účtuwww.cemenv.com: 3341406379/0800

Sdružení již podpořili

Nadační fond Světluška

Obecní úřad – Bystřice nad Olší

Logo obce Bystřice

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové

Logo výboru dobré vůle

Knihy do knihovny dodali

Obrovský dík dále náleží autorům, kteří se ani na okamžik nezdráhali a bez váhání nám zaslali svá díla zdarma k zařazení do naší knihovny. Je nám ctí, že i v dnešní tolik uspěchané době si našli nejen čas, ale především chuť s námi spolupracovat.

Autoři, kterým tímto srdečně děkujeme:

Jiří Žáček, Luděk Stínil, Markéta Hejkalová, Jana Benková, Michal Viewegh, Josef Fousek, Miloš Kratochvíl, Michal Černík, Věra Schmidová, Marie Formáčková, Filip Mikuš, Bea Štrauchová, Renata Bhujun, Jana Dvořáčková, Eddie W. Nicholas, Jaroslava Hofmanová, Anton A. Pižurný, Markéta Harasimová, Blanka Faltová

Budeme velice rádi, když se ke stávajícím autorům připojí i další, kteří by měli také zájem podílet se na rozvoji digitální knihovny pro zrakově postižené a nevidomé Svět pro všechny o. s.